شرکت مهندسی پزشکی کارمانیا یاقوت ژرف ( به اختصار کایاژ )

درباره شرکت

شرکت مهندسی پزشکی کارمانیا یاقوت ژرف با سهامی خاص، به شماره ثبت 17391 و از توزیع کنندگان شرکت های مجاز اداره کل تجهیزات پزشکی (IMED) با کد 8354 مفتخر است، در خدمت جامعه پزشکی، بیمارستان ها، مراکز درمانی و زیبایی، مدافعان سلامت کشور و عموم مردم عزیزمان مشغول خدمت رسانی می باشد.

فروشگاه اینترنتی کایاژ چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و توسعه اینترنت، موجب شده برای خرید مایحتاج روزمره و زندگی خود با بهره گیری از روش‌های مدرن خرید آسان و مطمئن از فروشگاه ها و شرکت های معتبر کمک بگیریم. خرید از این مراکز آنلاین سهولت و سود متعارفی برای مصرف کننده در بر دارد. چرا که از مزایایی همچون رقابت سالم، شفافیت قیمت و کیفیت مناسب کالا بهرمند می شویم.

همین امر باعث شد تا تلاش خود را مضاعف کرده و در خدمت رسانی به هم میهنان گرامی اقدام نماییم و علاوه بر فروش عمده به بیمارستان ها و مراکز درمانی و زیبایی، برای عزیزان مصرف کننده، پزشکان محترم، اصناف دیگر، مراکز، سازمان ها و کسانی که به لوازم پزشکی مورد نیاز خود احتیاج دارند، کالای با کیفیت و قیمت رقابتی به صورت کارتنی یا حداقل یک بسته کامل (برطبق قوانین و مقررات سایت) عرضه کنیم. بدین ترتیب برای سهولت شما عزیزان فروشگاه اینترنتی و وبسایت کایاژ راه اندازی شد.

هدف ما

هدف ما این است همیشه کالاهایی با کیفیت و قیمت مناسب در بستری مورد اطمینان، اعتماد و راحت عرضه کنیم و امیدواریم که با تلاش، پشتکار و صداقت در مجموعه شرکت کارمانیا یاقوت ژرف و وبسایت کایاژ بتوانیم همواره رضایت و اعتماد شما عزیزان را جلب نماییم.

دفتر مرکزی کایاژ در کرمان مستقر است.

در کنار شما هستیم!