درباره فروشگاه آنلاین کایاژ

شرکت مهندسی پزشکی کارمانیا یاقوت ژرف (کایاژ) با سهامی خاص، به شماره ثبت 17391 و از توزیع کنندگان شرکت های مجاز اداره کل تجهیزات پزشکی (IMED) با کد 8354 مفتخر است، در خدمت جامعه پزشکی، بیمارستان ها، مراکز درمانی و زیبایی، مدافعان سلامت کشور و عموم مردم عزیزمان باشد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و توسعه اینترنت، موجب شده برای خرید مایحتاج روزمره و زندگی خود با بهره گیری از روش‌های مدرن خرید آسان و مطمئن از فروشگاه ها و شرکت های معتبر کمک بگیریم. خرید از این مراکز آنلاین سهولت و سود متعارفی برای مصرف کننده در بر دارد. چرا که از مزایایی همچون رقابت سالم، شفافیت قیمت و کیفیت مناسب کالا بهرمند می شویم.

همین امر باعث شد تا تلاش خود را مضاعف کرده و در خدمت رسانی به هم میهنان گرامی اقدام نماییم و علاوه بر فروش عمده به بیمارستان ها و مراکز درمانی و زیبایی، برای عزیزان مصرف کننده، پزشکان محترم، اصناف دیگر، مراکز، سازمان ها و کسانی که به لوازم پزشکی مورد نیاز خود احتیاج دارند، کالای با کیفیت و قیمت رقابتی به صورت کارتنی یا حداقل یک بسته کامل (برطبق قوانین و مقررات سایت) عرضه کنیم. بدین ترتیب برای سهولت شما عزیزان فروشگاه اینترنتی و وبسایت کایاژ راه اندازی شد.

هدف ما این است همیشه کالاهایی با کیفیت و قیمت مناسب در بستری مورد اطمینان، اعتماد و راحت عرضه کنیم و امیدواریم که با تلاش، پشتکار و صداقت در مجموعه شرکت کارمانیا یاقوت ژرف و وبسایت کایاژ بتوانیم همواره رضایت و اعتماد شما عزیزان را جلب نماییم.

چگونه به کایاژ اعتماد کنم؟

یکی از مهمترین راه های تشخیص یک فروشگاه تجهیزات پزشکی مورد اطمینان، ثبت بودن آن در سایت اداره کل تجهیزات پزشکی میباشد، به همین منظور کایاژ از ابتدای فعالیت خود در سایت اداره کل تجهیزات پزشکی ( imed.ir ) ثبت  و تمامی فعالیت های این مجموعه زیر نظر سازمان غذا و دارو از زمان فعالیت در حال انجام است. همچنین در پایین ترین قسمت وبسایت می توانید نماد اعتماد الکترونیک و نشان ساماندهی کایاژ را بررسی فرمایید.

در ادامه اصالت کایاژ را از ترب و ایمالز استعلام بگیرید و نظرات کاربران را در این سایت ها مطالعه فرمائید.

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.